Rejestracja

Rejestracja w serwisie umożliwia zarządzanie newsletterem z wynikami gier LOTTO. Uprzejmie informujemy, że Totalizator Sportowy sprzedaje swoje produkty wyłącznie w sieci punktów sprzedaży opatrzonych logo LOTTO oraz na lotto.pl.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych. Dowiedz się więcej
Dane logowania
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Totalizator Sportowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie ul. Targowa 25, 03-728 Warszawa moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu i zakresie niezbędnym do obsługi newslettera oraz realizacji kampanii marketingowych.*
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2016 r. poz. 1030 ze zm.) o treści marketingowej pochodzących od Totalizatora Sportowego Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Totalizator Sportowy Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. z 2016 poz. 1489 ze zm.).
Wpisz kod z obrazka. Kod składa się z liter i cyfr. Wielkość liter nie ma znaczenia.
Image CAPTCHA


Dołącz do nas na